Skontaktuj się z nami telefonicznie: 506 407 833 w godzinach 8:30 - 19:00

O nas

Przychodnia ARCUS-MED

Przyjazne miejsce nieopodal Jasnej Góry, zlokalizowane w centrum Częstochowy przy ul. Św. Rocha 17. Dla naszych pacjentów dostępny jest prywatny, bezpłatny parking zlokalizowany na posesji.

Wnętrze naszej przychodni zostało stworzone z myślą o komforcie naszych pacjentów: klimatyzowane gabinety, poczekalnia, toaleta. Przychodnia przyjazna jest osobom niepełnosprawnym: brak barier architektonicznych, wejście do przychodni bez stopni – z poziomu 0 oraz toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

ARCUS-MED

Arcus-Med Sp z o.o. to gabinety lekarskie o profilu stomatologiczno – lekarskim. Powstały jako naturalny efekt zawodowej pasji jej właścicieli. Od początku funkcjonowania ARCUS-MED naszym celem jest leczenie pacjentów wynikające z zasad medycyny opartej na faktach (Evidence Based Medicine), holistyczne podejście do Pacjenta oraz profilaktyka chorób cywilizacyjnych.

Współpraca z wieloma lekarzami prezentującymi wysoki poziom merytoryczny oraz regularne uczestnictwo w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe dają nadzieje na spełnienie oczekiwań naszych Pacjentów. Zapraszamy do kontaktu oraz umawiania wizyt z naszymi specjalistami.